Rada forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fan forum Radmile Manojlovic
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 II Grand festival

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Stefa
Admin
Stefa


Broj poruka : 52
Datum upisa : 24.12.2007

II Grand festival Empty
PočaljiNaslov: II Grand festival   II Grand festival EmptyPon Feb 18, 2008 9:02 pm

Komenatrisite kako je protekao II grandov festival, ko je trebao da pobedi..... Po meni je Rada trebala da zauzme bar 3 mesto, a posto su treci Silvija i Nejmanja super je i to!

II Grand festival 86195702bm2
Nazad na vrh Ići dole
https://rada.serbianforum.info
marapt8

marapt8


Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.02.2008

II Grand festival Empty
PočaljiNaslov: Re: II Grand festival   II Grand festival EmptySre Feb 27, 2008 2:01 am

Tesko je biti objektivan.
Kada nam je neko simpatican, ne primetimo da je pesma losija. I obrnuto. Nije mi simatican Lukas, i bila sam po malo ljuta sto dobiva puno glasova. Tek sutradan kad sam u miru slusala njegovu pesmu, priznala sam sebi da je pesma odlicna.
Dzejeva pesmica mi se ne svidja ni tada ni danas ni sutra.
Ja bih na drugo mesto stavila Silviju i Nemanju, a trece da dele Rada, Dule Svilar i Tanja Savic.

Tako mi se cini da je ovaj festival, stvarno, jedan od najobjektivnijih ako ne i jedini takav kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
Stefa
Admin
Stefa


Broj poruka : 52
Datum upisa : 24.12.2007

II Grand festival Empty
PočaljiNaslov: Re: II Grand festival   II Grand festival EmptyČet Apr 10, 2008 7:06 pm

marapt8 ::
Tesko je biti objektivan.
Kada nam je neko simpatican, ne primetimo da je pesma losija. I obrnuto. Nije mi simatican Lukas, i bila sam po malo ljuta sto dobiva puno glasova. Tek sutradan kad sam u miru slusala njegovu pesmu, priznala sam sebi da je pesma odlicna.
Dzejeva pesmica mi se ne svidja ni tada ni danas ni sutra.
Ja bih na drugo mesto stavila Silviju i Nemanju, a trece da dele Rada, Dule Svilar i Tanja Savic.

Tako mi se cini da je ovaj festival, stvarno, jedan od najobjektivnijih ako ne i jedini takav kod nas.

Poy za tebe od Admina. U potpunosti se slazem sa tvojim misljenjem. I hvala ti sto si registrovala i ostavila poruku.
Nazad na vrh Ići dole
https://rada.serbianforum.info
Sponsored content





II Grand festival Empty
PočaljiNaslov: Re: II Grand festival   II Grand festival Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
II Grand festival
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rada forum :: Radmila Manojlovic :: II Grand festival-
Skoči na: